This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Деякі задачі теорії графів

Дивно, але у такому потужному математичному пакеті, як MATLAB, немає вбудованого інструментарія для розв’язання задач на графах. Тому користувачі MATLAB намагаються усунути цей недолік, створюють свої функції та розміщують їх у мережі Internet. Зокрема, я розробив Graph Theory Toolbox − інструментарій для розв’язання задач на графах. Він розміщений на сайті Mathworks для вільного завантаження та використання. Деякі його функції описані у книзі "Математические расчёты на базе MATLAB" (3-я частина). В електронній версії книги є приклади використання цих функцій. Але час плине, пакет постійно поповнюється, і наразі до нього включені 27 функцій. Якщо у вас є пропозиції що до розширення пакету та включення до нього інших функцій, пишіть мені. Нижче наведений повний список функцій пакета. Перейшовши за будь-яким посиланням, ви знайдете опис відповідної функції українською мовою та приклад її виклику. Щоб ці приклади працювали, завантажте з сайту Mathworks Graph Theory Toolbox та розпакуйте його в якусь теку, доступну MATLAB.

Функції пакета Graph Theory Toolbox для розв’язання задач теорії графів у MATLAB

Розв’язання задач теорії графів за допомогою web-інтерфейсу

Розв’язання деяких задач теорії графів реалізоване на цьому сайті за допомогою інтерактивних web-сторінок. Введіть на сторінку дані свого графа та отримуйте розв’язок. Можна розв’язувати такі задачі.

Деякі корисні посилання з теорії графів